CGJ3E3C0G2D471J080AA
Partnumber:
CGJ3E3C0G2D471J080AA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470pF 200V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R