CGJ4J1X7R1E475K125AC
Partnumber:
CGJ4J1X7R1E475K125AC
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 25V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R