CGRKM4004-HF
Partnumber:
CGRKM4004-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode 400V 1A 2-Pin SOD-123F T/R