CHF1206CNT500LW
Partnumber:
CHF1206CNT500LW
Manufacturer:
Bourns
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10100 in stock
Package
Res Thick Film 1206 50 Ohm 5% 20W Pad SMD Bag