CHP0805AFX-1000ELF
Partnumber:
CHP0805AFX-1000ELF
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 100 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive