CHP21001R00FLF
Partnumber:
CHP21001R00FLF
Manufacturer:
TT Electronics Resistors
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Glaze 0310(3610) 1 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Melf Pad SMD Automotive T/R