CIC10J601NC
Partnumber:
CIC10J601NC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.75A 0.15Ohm DCR 0603 T/R