CIG22E1R0MNE
Partnumber:
CIG22E1R0MNE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz 2.3A 0.048Ohm DCR 1008 T/R