CIG22H2R2MNE
Partnumber:
CIG22H2R2MNE
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.2A 116mOhm DCR 1008 T/R