CIGT252012LM1R0MNE
Partnumber:
CIGT252012LM1R0MNE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Thin Film 1uH 20% 1MHz Metal 3.4A 40mOhm DCR 1008