CIGW252010GL1R5MNE
Partnumber:
CIGW252010GL1R5MNE
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 1.5uH 20% 1MHz Metal 3.2A 0.054Ohm DCR 1008 T/R