CIH10T22NJNC
Partnumber:
CIH10T22NJNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor RF Chip Multi-Layer 0.022uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.5A 0.4Ohm DCR 0603 T/R