CIM10U241NC
Partnumber:
CIM10U241NC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz 400mA 250mOhm DCR 0603 T/R