CIM21J121NE
Partnumber:
CIM21J121NE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.8A 0.15Ohm DCR 0805 T/R