CIS21P300NE
Partnumber:
CIS21P300NE
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer High Current 30Ohm 25% 100MHz 5A 0.01Ohm DCR 0805 T/R