CIV05U102NC
Partnumber:
CIV05U102NC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 0.25A 1.1Ohm DCR 0402 T/R