CK05BX103K
Partnumber:
CK05BX103K
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
1053 in stock
SKU:
CK05BX103K
Package
Cap Ceramic 0.01uF 100V BX 10% Radial 5.1mm 125°C