CK06BX224K
Partnumber:
CK06BX224K
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 50V BX 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk