CK1C107M6L006VR
Partnumber:
CK1C107M6L006VR
Manufacturer:
Samwha Capacitor Group
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Elcap Alu 100uF 20% 16VDC 0605