CK45-R3AD102K-VR
Partnumber:
CK45-R3AD102K-VR
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single 0.001uF 1000V R 10% (9 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C T/R