CKCA43X5R0J105M100AA
Partnumber:
CKCA43X5R0J105M100AA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 1uF 6.3V X5R 20% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 85°C T/R