CKCL44C0G1H220K
Partnumber:
CKCL44C0G1H220K
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 22pF 50V C0G 10% 0805 Pad SMD 4 Capacitor 125°C T/R