CKCL44X5R0J104M085AA
Partnumber:
CKCL44X5R0J104M085AA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 0.1uF 6.3V X5R 20% 0805 Pad SMD 4 Capacitor 85°C T/R