CKCN27JB0J104M045BK
Partnumber:
CKCN27JB0J104M045BK
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 0.1uF 6.3V JB 20% 0302 Pad SMD 2 Capacitor 85°C T/R