CKG45KX7R2E474M290JH
Partnumber:
CKG45KX7R2E474M290JH
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 250V X7R 20% 1 Stacked 125°C T/R