CKG57KX7S2A156M335JH
Partnumber:
CKG57KX7S2A156M335JH
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 15uF 100V X7S 20% 1 Stacked 125°C T/R