CKG57KX7S2A156M335JJ
Partnumber:
CKG57KX7S2A156M335JJ
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 15uF 100V X7S 20% 2220 125°C Automotive T/R