CKG57NC0G2J144K500JH
Partnumber:
CKG57NC0G2J144K500JH
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.14uF 630V C0G 10% 2 Stacked 125°C Low ESR T/R