CKG57NX7R1E107M500JJ
Partnumber:
CKG57NX7R1E107M500JJ
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100uF 25V X7R 20% Pad 2 Stacked 125°C Low ESR Automotive T/R