CKG57NX7R2E225M500JJ
Partnumber:
CKG57NX7R2E225M500JJ
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 250V X7R 20% Pad SMD 2 Stacked 125°C Automotive T/R