CKG57NX7T2E335M500JJ
Partnumber:
CKG57NX7T2E335M500JJ
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 3.3uF 250V X7T 20% 2 Stacked 125°C Automotive T/R