CKP2520N2R2M-T
Partnumber:
CKP2520N2R2M-T
Manufacturer:
TAIYO
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Multi-Layer 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.2A 0.115Ohm DCR 1008 T/R