CKR05BX223KSV
Partnumber:
CKR05BX223KSV
Manufacturer:
AVX
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.022uF 50V BX 10% Radial 5.08mm (0.001%FR) 125°C Bag