CL-SB-12B-01T
Partnumber:
CL-SB-12B-01T
Manufacturer:
NIDEC Copal Electronics/COPAL
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Slide ON ON SPDT Top Slide 0.2A 12VDC Gull Wing SMD T/R