CL03A105KP3NSNC
Partnumber:
CL03A105KP3NSNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R