CL03C180JA3NNNC
Partnumber:
CL03C180JA3NNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 18pF 25V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C T/R