CL05A105KA5NQNC
Partnumber:
CL05A105KA5NQNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 25V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R