CL05B104MO5NNNC
Partnumber:
CL05B104MO5NNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 20% Pad SMD 0402 125°C T/R