CL05C0R5CB5NNNC
Partnumber:
CL05C0R5CB5NNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.5pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125°C T/R