CL05C100CB5NNNC
Partnumber:
CL05C100CB5NNNC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125°C T/R