CL10A105KO8NNNC
Partnumber:
CL10A105KO8NNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 16V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R