CL10A106KP8NNNC
Partnumber:
CL10A106KP8NNNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 10uF, 10V, ±10%, X5R, 0603 (1608 mm), 0.031