CL10A226KQ8NRNE
Partnumber:
CL10A226KQ8NRNE
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R