CL10B103KA8WPNC
Partnumber:
CL10B103KA8WPNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R