CL10B103KB85PNC
Partnumber:
CL10B103KB85PNC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 0603, CHIP