CL10B104KB8SFNC
Partnumber:
CL10B104KB8SFNC
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 Soft Termination 125°C T/R