CL10B104KB8WPNC
Partnumber:
CL10B104KB8WPNC
Manufacturer:
Samsung
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.1 uF, 50 V, � 10%, X7R, 0603 [1608 Metric]