CL10B105KO8SFNC
Partnumber:
CL10B105KO8SFNC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 Soft Termination 125°C T/R