CL10B225KQ8NFNC
Partnumber:
CL10B225KQ8NFNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 6.3V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R