CL10B683KC8WPNC
Partnumber:
CL10B683KC8WPNC
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.068uF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 OMD-CAP 125°C Automotive